ثابت ایران سیاسی اسلامی انتخابات سال آینده

ثابت: ایران سیاسی اسلامی انتخابات سال آینده انتخابات سال آینده اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تحریم‎ها صد برابر شوند، باز هم پای میز مذاکره با آمریکا نمی‎رویم / بروجردی

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: ملت کشور عزیزمان ایران حتی با صد برابر شدن تحریم‎ها هم پای میز مذاکره با آمریکا نخواهد رفت.

تحریم‎ها صد برابر شوند، باز هم پای میز مذاکره با آمریکا نمی‎رویم / بروجردی

بروجردی: تحریم‎ها صد برابر شوند، باز هم پای میز مذاکره با آمریکا نمی‎رویم

عبارات مهم : امنیت

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: ملت کشور عزیزمان ایران حتی با صد برابر شدن تحریم‎ها هم پای میز مذاکره با آمریکا نخواهد رفت.

به گزارش فارس، علاءالدین بروجردی عصر امروز در سخنان پیش از خطبه‎های نماز جمعه بروجرد اظهار کرد: مدیر جمهور آمریکا بداند که ملت کشور عزیزمان ایران حتی با صد برابر شدن تحریم‎ها هم پای میز مذاکره با آمریکا نخواهد رفت.

تحریم‎ها صد برابر شوند، باز هم پای میز مذاکره با آمریکا نمی‎رویم / بروجردی

وی از امنیت به عنوان یکی از شاخصه‎ها در جوامع از جمله جامعه اسلامی ما یاد و بیان کرد: امنیت خود ابعاد مختلفی دارد که امنیت اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، اینترنت و روانی از آن جمله‎اند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه امنیت در جامعه اسلامی ما حرف اول را می‎زند، عنوان کرد: مردم کشور عزیزمان ایران به علت آنکه غرق در این نعمت عظیم الهی هستند، کمتر عظمت آن را درک می‎کنند، حال آنکه مردم بعضی کشورهای اسلامی حتی جهت برپایی نماز جمعه اطمینان خاطر ندارند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: ملت کشور عزیزمان ایران حتی با صد برابر شدن تحریم‎ها هم پای میز مذاکره با آمریکا نخواهد رفت.

بروجردی ادامه داد: تعدادی از فرزندان جان بر کف ملت کشور عزیزمان ایران و مرزداران میهن اسلامی در ارتفاعات چند هزار متری غرب کشور در حال تأمین امنیت مرزهای کشور هستند، همانگونه که تعدادی از آن‎ها اخیرا به وسیله گروه پژاک به شهادت رسیدند.

وی از امنیت فرهنگی به عنوان یکی از ابعاد اولویت‎دار امنیتی یاد و خاطرنشان کرد: امنیت اقتصادی به این معنا است که باید شرایط به نحوی فراهم باشد که سرمایه‎گذاران با فراغ بال و اطمینان خاطر در حوزه‎های متفاوت سرمایه‎گذاری و کار اقتصادی کنند.

این مسؤول در خصوص امنیت اینترنت گفت: امروز با پدیده تازه اینترنت مواجه هستیم که کنترل آن مانند فضای حقیقی نیست، البته نباید اینگونه باشد که افرادی در این فضا مرز دین، اخلاق و انسانیت را بشکنند و هر چه دلشان می‎خواهد بگویند و بنویسند.

تحریم‎ها صد برابر شوند، باز هم پای میز مذاکره با آمریکا نمی‎رویم / بروجردی

بروجردی تأکید کرد: علت اینکه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تصمیم گرفت پیام‎رسان خبر رسان تلگرام را که سرورهای آن در رژیم صهیونیستی و آمریکا هست، را قطع کند به خاطر تأمین امنیت مردم بود.

ملت کشور عزیزمان ایران تبعیض را برنمی تابد

وی در ادامه از عدالت به عنوان یک اصل جهت جامعه یاد و تصریح کرد: مردم پرسشها اقتصادی حتی سفره‎های خالی را تحمل می‎کنند، ولی تبعیض را برنمی تابد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: ملت کشور عزیزمان ایران حتی با صد برابر شدن تحریم‎ها هم پای میز مذاکره با آمریکا نخواهد رفت.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی سپس به نوسانات قیمت ارز و طلا در کشور و پرسشها ناشی از آن اشاره کرد و گفت: مردم تحمل نمی‎کنند که بانک مرکزی یکجا 30 هزار سکه را یک نفر بفروشد و او هر وقت که بخواهد، با فاصله کوتاهی بتواند مجددا سکه‎ها را با قیمت تازه عرضه و در نظام ما اخلال ایجاد کند.

بروجردی تأکید کرد: مدیر پیشین بانک مرکزی باید پاسخ بدهد که آیا این تعداد سکه به یک فرد فروخته شده است و اجازه داده شده است است که این تبعیض در جامعه شکل بگیرد.

تحریم‎ها صد برابر شوند، باز هم پای میز مذاکره با آمریکا نمی‎رویم / بروجردی

وی با تأکید بر اینکه انتظار مردم از قوای مجریه، قضائیه و دیگر ارکان نظام رعایت عدالت هست، افزود: قرار نیست در جامعه ما اختلافات گسترده طبقاتی را از طریق تصمیمات غیر منطقی رقم بزنیم.

پشتوانه اقتصادی شرط مورد نیاز جهت قوه نظامی است

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی به وجود ثروت‎های بالقوه در کشور کشور عزیزمان ایران و برخورداری آن از بیشترین نفت و گاز دنیا اشاره و اظهار کرد: با وجود اینهمه ظرفیت نباید دست مردم دراز باشد و آنان دغدغه بیکاری فرزندان خود را داشته باشند که البته دارند.

بروجردی ادامه داد: دولت باید در وهله اول ثروت نفت کشور را به پروژه و اشتغال تبدیل کند، از سویی این هنر را داشته باشیم که سرمایه‎های داخلی و سرمایه 2 هزار میلیارد دلاری ایرانیان خارج از کشور را جذب کنیم.

وی، وجود این تصور که جامعه اسلامی نباید پولدار باشد را رد کرد و آن را نادرست خواند و بیان کرد: اتفاقاً تصویر این عنوان یعنی فقر در فرهنگ قرآنی ما مذموم است.

این مسؤول، اعتبار اقتصادی را شرط مورد نیاز جهت قوه نظامی برشمرد و تأکید کرد: جامعه اسلامی ما باید در حوزه اقتصادی جامعه توانمندی باشد، بنابراین مسؤولان باید جهت توانمندی اقتصادی و زندگی اجتماعی مردم تلاش کنند.

بروجردی به سیاست‎های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده است از سوی مقام معظم رهبری به عنوان بنای کار اقتصادی یاد و تصریح کرد: ترامپ خواب آشفته می‎بیند که فکر می‎کند می‎تواند، با تحریم و فشار اقتصادی ملت کشور عزیزمان ایران را وادار به تسلیم کند.

وی ادامه داد: ملتی که در دوران 8 ساله جنگ تحمیلی کمر کسانی که در برابر ما صف‎آرایی کرده بودند را به زمین زد، بدون تردید در جنگ اقتصادی نیز پیروز خواهد شد.

راهبرد آمریکا شکست انقلاب و ملت کشور عزیزمان ایران است

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیر جمهور آمریکا گفت: ترامپ بداند که اگر تحریم‎های کشور عزیزمان ایران را صد برابر هم کند، ملت ما به هیچ وجه پای میز مذاکره با آمریکا نخواهد رفت و این روش نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران است.

بروجردی با تأکید بر اینکه روش آمریکا شکست انقلاب اسلامی و ملت کشور عزیزمان ایران هست، اظهار کرد: این در حالی است که ملت کشور عزیزمان ایران با تقدیم صدها هزار شهید به آمریکا و بزرگتر از او اجازه چنین غلطی را نمی‎دهد.

وی از نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به عنوان یک نظام مقتدر در دنیا یاد و عنوان کرد: در زنجیره طولانی اقتدار این نظام حلقه ضعیفی به نام اقتصاد وجود دارد، البته ما از اعتبار عظیم اقتصادی برخورداریم ولی باید قواعد بازی را رعایت کنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت و مجلس باید به عنوان دو بال پرواز به سوی قله‎های رفیع اقتصاد مقاومتی درست عمل کنند.

قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون وظیفه نمایندگان است

بروجردی در بخش دیگری از سخنان خود به پرسشها مربوط به شهرستان بروجرد به عنوان حوزه انتخابی خود اشاره کرد و افزود: بروجرد شهر پر آوازه‎ای است که در همه جای دنیا آن را به نام صورت ماندگار مرجعیت یعنی آیت‎الله بروجردی (ره) می‎شناسند.

وی بیان کرد: در کنار واحدهای بزرگ و موفق اقتصادی مانند کارخانجات نساجی، داروسازی‎های اکسیر و زاگرس فارمد پارس واحدهای تولیدی و صنعتی وجود دارند که دچار مشکلاتی شده‎اند و البته باید از آن‎ها حمایت کنیم.

این مسؤول سپس قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون را دو وظیفه و رسالت مهم نمایندگان مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی برشمرد و تبیین کرد: برخی‎ها می‎گویند که آیا شما در کارهای اجرایی دخالت می‎کنید، مگر قانون بودجه یکی از قوانین مهم مجلس نیست، بنابراین پیگیری تخصیص و تامین بودجه پروژه‎هایی مانند خط آهن، فرودگاه و سد آبسرده وظیفه نمایندگان است.

بروجردی در ادامه خواستار تکریم ارباب رجوع از سوی مدیران و کارکنان دستگاه‎های اجرایی شهرستان بروجرد شد و افزود: باید این هنر را داشته باشیم که لبخند رضایت را بر لبان مردمی که انقلاب کرده و تحریم‎ها و پرسشها اقتصادی را تحمل می‎کنند، بنشانیم.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | اسلامی | بروجرد | آمریکا | ایرانی | بروجرد | اقتصادی | ایرانیان | جامعه اسلامی | انقلاب اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs